Soboń Kamieniarstwo to rodzinna firma powstała ponad 10 lat temu. Nasze profesjonalizm i najwyższą jakość usług doceniło już wielu klientów. Wyroby kamieniarskie i nagrobki w Ścinawie, Polkowicach, Legnicy i Lubinie to najczęściej dzieła naszego zakładu. Posiadamy również certyfikat Rzetelna Firma wystawiony przez Krajowy Rejestr Długów BIG S.A.

Kamieniarstwo to nasza pasja, którą widać w każdym zrealizowanym projekcie. Tytuł mistrza kamieniarstwa gwarantuje profesjonalizm naszych usług. Cenimy Państwa czas i pieniądze, dlatego stawiamy na jakość w dobrej cenie i terminowość. Pomagamy także w wyborze materiału czy wzoru, by jak najlepiej spełnić wszelkie wymagania przy produkcji np. nagrobków.

Wykorzystujemy wyłącznie najlepszy kamień: marmur i granit, zarówno krajowe, jak i importowane. Wszystkie czynności przy obróbce kamienia wykonujemy przy pomocy nowoczesnych maszyn, a także tradycyjnych i sprawdzonych przez pokolenia narzędzi.

Wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory, śledzimy nowinki techniczne i pojawiające się trendy, by zapewnić Państwu to, co najlepsze.

Zadzwoń, przyjdź i przekonaj się sam, że z kamienia i kamieniem potrafimy zrobić wiele!
Kamieniarstwo i nagrobki: Ścinawa, Lubin, Legnica, Polkowice